وبلاگ

کاربرد های هلی شات طبیعت

کوادکوپتر با برد یک کیلومتر
اگر به‌دنبال مدل‌هایی هستید که برد یک کیلومتری داشت‌باشند، شاید گزینه‌های زیر نظر شما را به خود جلب کنند:

Hubsan H501s
ارزان‌ترین کوادکوپتر موجود در این فهرست، ممکن است دقیقاً همان چیزی باشد که به‌دنبال آن هستید. پهپادی که به‌طور پیش‌فرض می‌تواند تا یک کیلومتر از شما دور شود و حتی با آنتن‌های ویژه، تقویت‌کننده و در یک ناحیه بدون تداخل، برد آن تا ۲ یا ۳ کیلومتر افزایش پیدا می‌کند.

چند یوتیوبر توانستند برد این کوادکوپتر را حتی به بیش از ۳ کیلومتر نیز برسانند. برای انجام این کار، باید یک پکیج آنتن تقویت‌کننده برای آن خریداری کنید.

این کوادکوپتر برای اکتشاف عالی است و حتی اگر دوربین آن تثبیت‌کننده نداشته‌باشد، می‌تواند تصاویری عالی برای شما ضبط کند. از مزایای آن می‌توان به موتورهای براشلس، عمر باتری عالی، جی‌پی‌اس پایدار و دوربین باکیفیت اشاره کرد. فقط تنها عیب آن این است که حالت Follow me ندارد.
استفاده از هلی شات طبیعت در مطالعات محیط زیست و مدیریت منابع طبیعی، امکان بهبود برنامه‌ها و تصمیم‌گیری‌های مؤثرتر در حوزه حفاظت از محیط زیست را فراهم می‌کند. همچنین، این فناوری به ما امکان می‌دهد تا به طور دقیق‌تر و جامع‌تری نسبت به شناخت محیط زیست بپردازیم و در نتیجه، رویکردهای بهتری در جهت حفظ و حمایت از طبیعت و منابع طبیعی به کار گیریم.

چطور بود؟
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *